Silikono karšto vandens maišelio versija ramina sveikata

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Silikoninis gumos rankinis šildytuvas

Medžiaga

Silikonas

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Logotipas

Kliento logotipas

61PGBkBOx8L._SX522_

Silikono vandens maišelio funkcija:

1. Iš silikono pagamintos, minkštos bekvapės ir patogios odos , Jis gali būti ilgesnis už tradicinius gumos butelius. Lengva užpildyti plačią burną, anti-spurtą.


2.Gali būti šildomi mikrobangų krosnelėmis. Pašalinkite trikotažo dangtelį ir užpildykite šaltu vandeniu prieš šilumą. Įsitikinkite, kad šildymo laikas ne ilgesnis kaip 4 minutės ir šildymo galia neturi viršyti 800W.


3.Gali būti naudojamas kaip atskiras vaistas nuo skausmo, skausmo ir sporto traumų. Be tradicinės karštosios terapijos, ji taip pat gali būti naudojama kaip šaltas kompresas vaikams, sergantiems karščiavimu arba sumažinantis nedidelių sužalojimų patinimą.


4.Atlieka elegantiškas megztas vandens buteliuko dangtelis, kad karštų paviršių nepatektų tiesioginis sąlytis su oda, kad galėtumėte nudeginti.


5.Teisingas gimtadienio ar šventės dovana draugams ir šeimai, idealiai tinka jums jaukiai naktį ar greitai skausmo malšinimui. Jis taip pat veikia kaip ledo pakuotė arba šaltas vandens butelis. Jūs visi tai tikrai mėgstate!


Mes esame čia, kad galėtume sukurti ar sukurti tobulą elementą, atitinkantį jūsų poreikius.


Hot Tags: silikono karšto vandens maišelio versija ramina skausmų sveikatą, Kiniją, tiekėjus, gamintojus, gamyklą, didmeninę, pigią, pritaikytą

Tyrimo

You Might Also Like