Dvejopos paskirties silikonas šiltas šaltą kompresą vandens maišas

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės

BPA nemokamai aplinkos butelis Silikoninės karšto šalto vandens maišas

Medžiaga

Silikono

Dydis

Individualų dydį

Spalva

PANTONE

MOQ

1000pcs

Kurti meno kūrinius

AI, PDF, JPG

Mėginio metu

3-5 dienas

silicone water bag

Silikono vandens maišas funkcija:

1. aukštos kokybės: versijos karšto vandens butelis yra pagamintas iš maisto rūšies silikono, bekvapis ir perdirbamos. Platus nagų dizainas, lengva užpildyti vandeniu.

2. mezgimo dangtelį: nėra minkštas mezgimo dangtelį, kad įkaitusio paviršiaus nebūtų tiesiogiai liečiasi su jūsų oda gali sukelti nudegimus.

3. mikrobangų krosnelė Laisvas: gali būti šildomas mikrobangų krosnelė, mezgimo dangtelį nuimkite ir užpildykite šalto vandens, šildymo laikas yra 2-3 min. ir šildymo galia turėtų būti ne per 1500W.

4. ledo maišelis funkcija: užpildyti su šalto vandens tada įdėti ją į šaldytuvą, gausite ledo maišelį. Silikono vandens maišas gali būti naudojamas kaip šaltą kompresą, skausmai, sporto traumų, karščiavimas ir mažina patinimą.

5. geriausias dovanų: tai geriausia dovana draugams ar šeimos nariams, Karšta & šalto vandens butelis gali būti naudojamas skirtingais metų laikais. Ji gali jus šilta šaltomis dienomis, jis taip pat gali būti naudojamas kaip ledo paketas.


Mes esame čia, kad arba sukurti tobulą prekės atitiktų jūsų poreikius.

Hot Tags: dvejopos paskirties silikonas šiltas šaltą kompresą vandens maišą, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, individualus

Tyrimo

You Might Also Like