Didmeninė prekyba saugaus rūšies silikono, geriamojo šiaudelis

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Medžiaga

Maisto rūšies silikono

Spalva

Kvarcas rožinis, pastelinės mėlynos, geltonos, Nano Silver geltona

dydis

Pritaikyti

Spalva

Dangus mėlynas, žydras, kvarcas rožinė, pilka, kita gali būti pritaikyti

Sertifikatai

BPA FREE, FDA ir t.t.

Logotipas

Galima spausdinti ant kapsulės korpuso


Funkcija

1. didelis dydis & FLIEXBLITY - dėl jų didesnio ilgio ir pločio dydį, šie šiaudeliai yra ypač tinka tirštesnius gėrimus, kokteilius, pieno kokteiliai, jogurtas, tačiau jie taip pat tinka vandens, jei jums labiau patinka dideli šiaudeliai. Galite sukurti kai kuriuos puikius kokteilius, pieno kokteiliai ir kiti tirštesnius gėrimus, nes jūs turite geriausias plačios Silikoninės šiaudeliai storesnis gėrimai.

2. INDAPLOVĖ saugus, tačiau netinka naudoti mikrobangų. Mes sukurti šie šiaudeliai visų rūšių gėrimai - paprasta naudoti net savo vaikams - tinka bet kokios rūšies stiklinėms ramblers ir lengva valyti. Atminkite, kad išskalbti prieš pirmą naudojimą produktų. Nuplaukite juos vandeniu su indų ploviklis ir dideliu kiekiu vandens, naudojant valymo šepečiai.

3. mėgautis kokybės ir ilgaamžiškumo - pagamintas iš 100 % maisto rūšies silikono ir BPA-laisvi. Didelis 30 Oz masažuoklis - The Big šiaudeliai yra lankstus ir atsparus, jei masažuoklis dangčio atidarymo yra maža, nereikia nerimauti - išspausti šiaudų ir jį naudoti.

Hot Tags: Didmeninė prekyba saugaus rūšies silikono, geriamojo šiaudelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, individualus

Tyrimo

You Might Also Like