Darnaus ekologiško silikono daugkartinio naudojimo gėrimo šiaudai

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naudokite

Kai kurie nuostabūs kokteiliai, pieno kokteiliai ir kiti stores gėrimai

Dydis

Individualus

Kiekis

1000 vnt

Produktų rinkinys

Paprastai 6 šiaudai + 2 valymo šepečiai, kaip komplektas, yra 8 šiaudai + 2 valymo šepečiai kaip rinkinys arba pagal poreikį

Produkto pakuotė

Paprastai OPP skaidrūs maišeliai arba Velvet maišelis


Funkcija

【Sumažinkite plastiko naudojimą】 Nuspauskite savo draugus ir šeimą, kai ištraukiate šias pakartotinai naudojamas šiaudas. Padėkos už plastiko šiaudų naudojimo sumažinimą. Kiekvieną dieną šiaudai padeda sušvelninti savo anglies pėdsaką ir jūs galite mėgautis geresne geriamojo gyvenimo patirtimi!

【Silicio strypai VS standūs stiebai 100 100% aukščiausios kokybės silicis nepaliks gumos skonio. Skirtingai nuo plieno ar stiklo šiaudų, silicio šiaudai yra minkšti ant jūsų burnos ir nepažeis jūsų dantų, jei kartais juos žiups. Jie neveiks temperatūros, kuri puikiai tinka, jei nemėgsta intensyvaus šalto ar karšto metalo šiaudų.

【Lengvai valomi ir nešiojami】 Galite nuplauti šiaudus 12 colių ilgio valymo šepečiu arba tiesiog išmeskite juos į skalbimo mašiną, jei jaučiatės tingus. Įdėkite juos į savo kuprinę ar piniginę, naudokite juos visur, kur jūs einate.

Be Gali būti plačiai naudojamas】 Daugkartinio naudojimo šiaudai dirba įvairiose veiklose, pvz., Kepsninėje, iškyloje, valtimi, kelionėse kelyje, pėsčiomis ir puikiai domisi šeimai ir draugams.


DUK

Kas yra MOQ?

A: Nespecializuotiems produktams minimalus užsakymo kiekis yra daugiau nei 2 vienetai. Jei norite susisiekti su mumis, spauskite čia, kad pasiektumėte individualius produktus, pvz., Spausdintus logotipus ar individualų pakuotę.


Klausimas: Apie pavyzdį?

A: Pavyzdžio pristatymo laikas: 1-3 dienos; mėginio transportavimo laikas: 4-9 dienos arba 3-5 dienos. Pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo.


K: Kokios rūšies pakuotės paprastai naudojate šiam produktui?

A: Paprastai supakuoti į OPP maišus. Taip pat galima įsigyti individualią pakuotę.


K: Kiek laiko užtrunka gaminti, kai užsakymas bus pateiktas?

A: Užsakymo gamybos laikas priklauso nuo užsakymo reikalavimų, pvz., Logotipo spausdinimas ant silikono maišelio, logotipo spausdinimo laikas paprastai yra apie 5 dienas. Pavyzdžiui, įprastas pakavimo laikas paprastai yra apie 5-9 dienas.


K: Kokie užsakymų mokėjimo būdai yra palaikomi?

A: Mūsų mokėjimo būdai yra lankstūs ir galite naudoti T / T, kredito kortelę, mokėjimus.

Klausimas. Kaip galite garantuoti gamybos kokybę?

A: Mūsų produkcijos kokybė atitinka CPSIA standartą. Turime 5 metų patirtį QC komandoje. Mūsų gamybos procese turime griežtai kokybės kontrolės sistemą. Mes turime 2 kartus patikrinti kiekvieną gatavą produktą prieš pakuotę.

Hot Tags: tausojantis ekologiškas draugiškas silikono geriamojo šiaudai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like