Silikono tiektuvo kilimėlis atsparus vandeniui naminiams gyvūnėliams

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Ne toksiška FDA maisto kokybės šunų šėrimo vieta

Medžiaga

Silikonas / PVC

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos

Silikono tiektuvo kilimėlis

1.PROPER DEMENSION: naminių gyvūnėlių ėdalo kilimėlis turi didelį dydį 24 ”x16”, o pakeltas išorinis kraštas - 0,47 ”. Pakeliamas kraštas, kad maistas ir vanduo nepatektų ant grindų.

2.PREMIUM MEDŽIAGA: Mūsų šunų maisto kilimėlis yra pagamintas iš 100% aukščiausios kokybės silikono. hipoalerginis, be BPA. Nėra atvirų porų bakterijų laikymui; atsparus kvapui ir dėmėms.

3.SLEEK DIZAINAS: atsistoti ant slydimo nelygumų ant viršaus, kad būtų išvengta naminių gyvūnėlių dubenų stumdymo ir pakeltų briaunų bei išorinės lūpos, kad būtų užkirstas kelias maistui iš bet kokio skysčio.

4.IŠSKYRUS: Mūsų šunų dubenėliai yra minkšti, bet tvirti ir lanksti medžiaga, kurią galima lengvai valyti. Jis yra atsparus vandeniui ir indų plovimui saugus ir gali lengvai sulankstyti, kad būtų plaunamas indaplovėje arba tiesiog nuplaunamas kriaukle.

5. GARANTIJOS PATIKIMUMAS: Mes esame už savo gaminius ir mūsų pareiga yra patenkinti mūsų klientus. Jei yra kokių nors problemų dėl šunų padėties, galite grąžinti 100% grąžinamą sumą po 60 dienų.

Hot Tags: silikono tiektuvas matinis atsparus naminių gyvūnėlių maistui, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti