Silikoninis vandeniui atsparus galingas veidrodis, silikono tualeto reikmenų organizatorius, dušo skutimosi veidrodis

100% silikoninė medžiaga
Silikono tualeto reikmenų organizatorius mažiems vonios reikmenims
Taikymas Apsaugokite veidrodžio paviršių, reklamą, dovanas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Medžiaga friendly Ekologiškas silikonas

Spalva: tinkinti (bet kokia Pantone spalva)

Logotipas: Tinkinti

Dydis ize Tinkinti dydį

Mėginių ėmimas: 5-7 dienos

Laiko trukmė: 15-20 dienų iki užsakymo kiekio


QQ图片20190321104338


Produkto informacija

Daugiafunkcis naudojimas: dantų šepetėlių laikiklis sujungia dantų šepetėlių laikiklį, skustuvo stalą, juvelyrikos patiekalą ir kompaktišką dušo caddy all-in-one.It padeda jums sukurti naują saugyklą virš vonios kriauklės arba laikyti savo tualeto reikmenis dušo kambaryje. kelionės metu galite nuvykti į viešbučius, sporto sales ar bendrabučius, patogius laikyti savo mažus vonios kambario daiktus.


Paprasta naudoti: Nėra siurbiamųjų puodelių savaime klijuojančių, nėra nuolatinių laikiklių. Tiesiog išvalykite galinę pusę ir lašinkite šiek tiek vandens. Griebia į blizgius paviršius, tokius kaip stiklas, veidrodis, plytelės ir marmuras.


Puikus dizainas: individuali drenažo sistema leidžia vandeniui nusausinti ir išdžiūti. Šių dantų šepetėlių laikiklio apačioje yra keletas mažų skylių, leidžiančių išleisti vandenį.


Aukštos kokybės: pagamintas iš aukštos kokybės silikono, saugus ir higieniškas, lengvai valomas, indaplovėje patogus, atsparus vandeniui ir pakartotinai naudojamas.


Taupykite erdvę: dydis - 21,5 * 14,5 cm, talpina iki 5 svarų.Saugokite savo erdvę, padarykite savo vonios kambario skaitiklį daug švaresniu ir patogesniu.


Hot Tags: silikoninis vandeniui atsparus veidrodis, silikono tualeto reikmenų organizatorius, dušo skutimosi veidrodis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like