Pasirinktinis užšaldyti šilumos varža silikono Wrap ruožas dangtis

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės

Didmeninėje silikono ruožas dangtis dubuo

Medžiaga

Silikono

Dydis

Individualų dydį

Spalva

PANTONE

MOQ

1000pcs

Kurti meno kūrinius

AI, PDF, JPG

Mėginio metu

3-5 dienas

819-23557b

Silikoninis dangtis funkcija:

1. maisto klasės medžiaga: pagamintas iš importuotų maisto rūšies silikono, tai daugiau trinties ir plastiškumas, saugos-netoksiški, be BPA, SGS, ištekėti įrodymas, ilgaamžiškos ir patvarios naudoti.

2. plačiai prieinamomis priemonėmis: šie rinkinys silikono maisto dangteliai tinka bet 5-11 colių konteineriai, tinka dauguma sklandžiai juosia konteineriai, naudojant šių silikono antklodės leidžia jums sukurti sandariai plomba ir išlaikyti maistą šviežią ilgiau!

3. paprastas naudoti: silikono antklodės yra tampri pakankamai, kad tinka ji stora prigludusios per dubenys, skardinių ir pan. Tampus, hermetiškų siurbimo sandarinimas.

4. naudoti mikrobangų: didelio stiprumo ir minkštumo, atsparumo korozijai ir gebėjimą prisitaikyti. Nėra lengva sugadinti, patvarus. Itin Ekstremalus atsparumas ekstremaliomis temperatūros. Aukštos temperatūros 260 laipsnių Celsijaus; žemos temperatūros atėmus 60 laipsnių saugaus


Mes esame čia, kad arba sukurti tobulą prekės atitiktų jūsų poreikius.

Hot Tags: Individualizuotos užšaldyti šilumos varža silikono pilna ruožas dangtis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, individualus

Tyrimo

You Might Also Like