Sulankstomas nerūdijančio plieno arbatinukas iš silikono

Produkto Aprašymas :
Medžiaga: nerūdijantis plienas + maistinis silikonas
Talpa: 1,5L
Spalvos: pritaikytos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Produkto pavadinimas :

sulankstomas silikono nerūdijančio plieno arbatos virdulys


Produkto Aprašymas :

Medžiaga: nerūdijantis plienas + maistinis silikonas

Talpa: 1,5L

Spalvos: pritaikytos

Svoris: apie 500g

Dydis: žlugęs iki 65 mm aukščio

14778


Įvesti:

1. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno pagrindas, kuris nerūdys ir nebus nuimamas, kartu su maistiniu silikonu, jūs galite pasitikėti šia arbatos virduliu esant ekstremalioms temperatūroms nuo -40 laipsnių iki 250 laipsnių Celsijaus be lydymosi ar deformacijos. Jis yra visiškai saugus tiesioginiam šildymui per viryklę.

2. Jums nereikia tokios didelių gabaritų kolbų, kad mėgaudamiesi gražia karšta puodeliu šviežiai pagamintos arbatos, o ne kempingas. Šis sulankstomas silikoninės arbatos virdulys turi plastikinę rankeną su įmontuota spyna, kuri pagreitina vandens šildymą, tuo pačiu padidindama katilo saugumą.

3. Svarbiausia yra sumažinti bagažo dydį ir taupyti saugojimo vietą, tiesiog nulenkiant sulankstomą silikono arbatos virdulį, kai jis nenaudojamas. Dėl teleskopinio dizaino silicio dalis leidžia sulankstyti nerūdijančio plieno pagrindą, paliekant tik plastiko rankeną. Jei norite jį naudoti, tiesiog ištempkite jį iki galo.


Hot Tags: sulankstomas silikono nerūdijančio plieno arbatos virdulys, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigūs, individualūs

Tyrimo

You Might Also Like