Geriausi silikono krosnelės kepimo kepimo pirštinės

Medžiaga: 100% silikono
Galimas dydis: Vidutinis
Spalva: bule, geltona, rožinė arba pritaikyta
MOQ: 500pairs, priimti nedidelį kiekį
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Silikoninė pirštinė

Medžiaga

Silikonas / PVC

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos

silicone glove2

Silikono pirštinės funkcija:

✔ GARANTIJAS PAGAL ŠILUMĄ iki 425 ° F AR MES MOKĖJAME JUMS! Mūsų karščiui atsparios pirštinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės, labai izoliuotos, FDA patvirtintos, BPA laisvos ir maisto kokybės silikono, kuris neleis jūsų rankoms sudeginti. Dabar galite pasitikėti karštu maistu. Nebereikia karšto daikto dėl didelio karščio.

✔ NAUJŲ TECHNOLOGIJŲ PADĖTIS ĮJUNGTAS IR IŠJUNGTAS ŠIĄ PIRKIMĄ PIRKIMAI BREEZE! Visur žmonės girdi apie tai, kaip lengva įdėti ir nuimti mūsų pirštines. Žmonės stebisi, kaip puikiai jie tinka savo rankoms. Rekomenduojama naudoti šiek tiek talko miltelių ant rankų.

AT NAUJAS NAUJAS PRADŽIA MŪSŲ PIRKIMAI YRA LABAI. Dabar mūsų labai lanksčios, neslystančios, penkios pirštinės BBQ pirštinės leidžia jums kontroliuoti kaip norite mėsą. Jūs galite lengvai pasiimti karštus daiktus; Pasukite vištieną, mėsą ir kukurūzus ant kepsninės ar grilio.

✔ JŪS LAUKITE REGULIAUJIJE UŽPILDYMO MITTAI - KAD JŪS PIRKTI DĖMESIO. Skirtingai nuo įprastų krosnelių, mūsų silikono kepimo pirštinės yra 100% atsparios vandeniui ir indaplovės. Todėl jie neturi įtakos verdančiam vandeniui, garui ar karštoms sultims. Dabar galite įdėti ir pašalinti maistą verdančiame vandenyje - lengvai ir patogiai tvarkykite sultingas mėsas, nesirūpindami, kad pirštinės yra šlapios. Išmeskite juos į indaplovę, kai baigsite su jais.

Hot Tags: geriausia silikono krosnies pirštinės, grilis kepimo pirštinės, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like