Silicio anti-celiulito siurbimo taurės masažo rinkiniai

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Saugus pakartotinai naudoti silikono gumos puodelių terapijos rinkiniai

Medžiaga

Silikonas

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos

71h2X8hSPjL._SX522_

Silikoninė puodelio funkcija:

1.BODY TONING & SCULPTING - Šis masažo silikono rinkinys padeda stiprinti, tonuoti ir sugriežtinti odą. Mūsų anticeliulito vakuuminis puodelis taip pat mažina vorų venų, celiulito ar strijų ženklus.

2.SŪDINIS, EFEKTYVUS KUPPINGAS PRIEŽIŪRA - Šios saugios ir lengvai naudojamos silikono masažo puodeliai, padedančios atsipalaiduoti, gali padėti atsipalaiduoti skausmingiems raumenims, pagerinti kraujotaką, detoksikuoti kūną ir sumažinti uždegimą ar fibromialgiją. Be šių galvos skausmų ir migrenų palengvinimo, vakuuminė terapija, gaunama iš šių skaidrių siurbimo kuppingo terapijos rinkinių, taip pat švelniai veikia jautrią odą.

3.100% SVEIKATOS GARANTIJA. Mes norime, kad būtumėte visiškai patenkinti kiekvienu nusipirktu anticeliulito puodelio rinkiniu. Jei bet kokiu būdu esate nepatenkintas užsakytu vakuuminio puodelio celiulito rinkiniu, mes jį pakeisime arba grąžinsime pinigus. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime Jumis.

4.BODY CUPPING FOR CELLULITE & ESSENTIAL ACCESSORIES - Šis celiulito cupping rinkinys susideda iš 4 silikoninių puodelių, skirtų masažui, kuris skatina gijimą, pagerina miego kokybę ir sumažina celiulitą ant kaklo, nugaros, skrandžio ar kojų. PROFESINĖS ARBA NAMŲ VARTOTOJŲ KUPPAVIMAS. Ji suteikia šiuos masažo terapijos rinkinius, tačiau tuo pačiu metu šie silikono koferavimo terapijos rinkiniai gali būti naudojami namuose, nupirkti kaip dovanos vyrui, žmonai, mamai, tėvui, draugui, draugei ar bosui.


Mes esame čia, kad galėtume sukurti ar sukurti tobulą elementą, atitinkantį jūsų poreikius.

Hot Tags: silikono anti celiulito siurbimo taurė masažo rinkiniai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like