Silikoninės gumos traukos trinkeles per batai vaikščioti ant sniego

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės

Didžiosios dovanos prasisukimo žygis ledo apkabos su dirželiu

Medžiaga

Silikono

Dydis

Individualų dydį

Spalva

PANTONE

MOQ

1000pcs

Kurti meno kūrinius

AI, PDF, JPG

Mėginio metu

3-5 dienas

Silikono Crampon funkcija:

1. ledo griebtuvai su pilna koja slydimo apsaugos, lengvai traukti ar kilimo, saugiai montavimo batai ir batai.

2. puikiai tinka Žiemos sportas + vaikščioti & vaikščiojimo ant žolės & sniego. Stiprus atlieka pagal 40 ° c temperatūroje. Lengva gauti ir išjungti. Šią trauką trinkelių lengvai įjungti/išjungti kad tilptų batai, sportbačiai, laisvalaikio ir suknelė bateliai puikiai tinka ledo, žvejyba, medžioklė, vaikščiojimas, bėgiojimas, žygiai, bėgimas, sniego kasti ir t. t.

3. ledo medžiagos spaustuvai pagaminta iš TPE ir neslidus smeigės. Traukos spindulių naudoti specialų žemės paimti plieno smeigės pasiūlyti puikią trauką važiuojant apledėjusia ir apsnigta, lengva gauti ir išjungti su lengvas konstrukcijas ir kad tilptų kišenėje susilanksto.

4. ledo sniego apkabos Anti-paslydimo Batų apvalkalai iš TPE ir neslidus smeigės. Puiki trauka važiuojant apledėjusia ir apsnigta padėti išvengti tų klastingai užvedamą.

5. ilgalaikio kaliošai su geras elastingumas. Ruožas dydis tinka vyrams ir moterims. Batų apvalkalai per lengvai ruožas per esamą batus ar batus, kurie būtų lengviau vaikščioti ant slidaus ledo ar sniego žemės.

Hot Tags: Silikoninės gumos traukos apkabos per batai vaikščioti ant sniego, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, pritaikyti

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti