Silikoninės gumos kamšteliai Batai griebtuvai Traction Cleat

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Lauko avalynė sniego priešslydimo smaigalys griebtuvai per batus

Medžiaga

Silikonas / PVC

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos

61ItM4OVWzL._SL1000_

Silikono Crampon funkcija:

1. Medžiaga: kieta plastika į itin lankstų guminį dirželį, lankstesnė, tinkama skirtingiems batų dydžiams ir tinka daugumai pėdų.

2.Reduce Injury: Išbandyta, kad išliktų lankstūs iki -45 laipsnių F, pilnas padengimas su kulkšniais ant kulno ir priekio, kad išlaikytumėte trauką per įprastą žingsnį. Agresyvūs gnybtai ir protektoriai neleidžia nuslysti ir nukristi ant ledo, sniego ir šlapio dangos.

3. Lengva nešioti: lengva paimti ir išjungti, paprasta klijuoti savo batų pirštą ir patraukti dirželį ant nugaros ir ištiesti ant batų kulno.

4.Anti slip: Funkcija Agresyvūs klijavimai ir protektoriai neleidžia nuslysti ir nukristi ant ledo, sniego ir šlapio dangos, sumažina kūno sužalojimą.

5. Daugiafunkcinė funkcija: lengva įjungti / išjungti, kad tilptų batus, sportinius batelius, atsitiktinius ir suknelės batus. Puikiai tinka žvejybai jūroje, medžioti, vaikščioti, bėgti, vaikščioti, važiuoti, sniega skustuvu ir pan.

Hot Tags: silikoninės gumos kronšteinų batai, rankenos, Kinijos, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like