Lankstaus silikono neto akių maišelis buteliuko vaisių laikiklis

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės

Patvarus daugiafunkcinis Silikoninės gumos neto akių vežėjas

Medžiaga

Silikono/PVC

Dydis

Individualų dydį

Spalva

PANTONE

MOQ

1000pcs

Kurti meno kūrinius

AI, PDF, JPG

Mėginio metu

3-5 dienas

Silikono vežėjas įtaisą funkciją:

1.non NESLIDI SILIKONINĖ: silikoninė savybės leidžia šį produktą su rankena prie bet kokio paviršiaus, saugiai kurti kambarėlis, tinkamas papildomo saugumo ir patogumo naudoti. Netoksiška medžiaga.

2. UNIKALAUS dizaino tarnauja dvigubo muito: karšta Pad skaitiklis ir stalo paviršių apsaugoti nuo karšto keptuvės iki 250 laipsnių Celsijaus. Pažangi konstrukcija leidžia šį karšto pad transformuoti į butelį vežėjas/buteliuko laikiklis tiesiog iš traukiant išoriniai žiedai aplink butelį ar kitą elementą. Medžiaga bus rankena prie įvairių paviršių ir dydžių butelių, skardinių ir kitų objektų.

3. puiki šalis dovana: atlikti butelį vyno ir palikti Ši spalvinga ir įdomus priimančiosios/šeimininkė dovana. Elastingas silikonas traukia sukurti rankenos, kad būtų lengviau vykdyti savo butelį. Kai rankenos išleistas produktas automatiškai grįš į plokščią padėtį, leidžiant naudoti kaip inercines apsaugoti paviršių nuo butelio kondensacijos.

4.Dishwasher, šaldikliai, mikrobangų krosnelės, orkaitės saugaus iki 250 laipsnių Celsijaus/480 laipsnių pagal Celsijų. TAMPA GYVENIMO LENGVA!

Hot Tags: lankstaus silikono neto akių maišelis butelį vaisių laikiklis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, individualus

Tyrimo

You Might Also Like