Aukštos kokybės lengva valyti minkštą silikono kūdikį

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Medžiaga

Silikonas

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos


Privalumai:

1.TRANSLUCENT SILICON - ne visi silikonai yra vienodi - pasirinkome naujai sukurtą permatomą medžiagą, kad silikono kūdikių kombinezonai būtų! Be to, mūsų labai kontroliuojamas procesas užtikrina, kad mes atitiksime griežtus standartus: švariausią, saugiausią ir švariausią silikoną jūsų kūdikiui ir jūsų šeimai.

2.DIDINIAI IR KARJEROS DUOMENYS - Unikalus LOGO BUTTONS dizainas užtikrina, kad jums nereikės nerimauti dėl to, kad kūdikiai jį ištraukia, kai jie valgo.

3. ŠVIESOS IR SVARBIAUSIOS RŪŠIAVIMO PRIEŽIŪRA leidžia jai būti lengvu ir nesukelti jautrios kūdikio odos, kad jūsų kūdikis galėtų mėgautis valgio metu.

4. PAGRINDINIAI PRINCIPAI - „Little Dimsum“ kombinezonai yra linksmi, ryškūs, spalvingi ir puošia unikaliu rankomis nudažytais mielų gyvūnų piešiniais, kurie atrodys stilingi bet kuriai mergaitei ar berniukui. Šie šėrimo maišeliai taip pat suteikia puikią kūdikio dušo dovaną ir tikrai bus nauji mama ir tėtis.

5.EASY CLEAN-UP - Mūsų aukščiausios kokybės šėrimo krūtinės yra natūraliai atsparios vandeniui ir atsparios dėmėms ir neprasiskverbia vandens ar maisto kvapų. Paprastai po naudojimo nuplaukite plunksną su muilu ir šiltu vandeniu ir išdžiovinkite arba tiesiog padėkite ant indaplovės stovo.

6.SUPER DURABLE & FLEXIBLE - Pasirinktas maisto kokybės silicis yra patvaresnis už kitus silikonus ir gali būti suvyniotas, kad tilptų į vystyklų maišus ar pinigines. Reguliuojamos spynos skirtos vaikams, vyresniems nei 4 mėn.

Hot Tags: aukštos kokybės lengvai valomos minkštos silikono kūdikių kombinezonas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like