Silikono daržovių krepšelio stovas puodai

Medžiaga: silikonas
Dydis: Individualų dydį
Spalva: Pantone
MOQ: 1000pcs
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės

FDA silikono garlaivis krepšys įdėklai už tiesioginius puodą

Medžiaga

Silikono

Dydis

Individualų dydį

Spalva

PANTONE

MOQ

1000pcs

Kurti meno kūrinius

AI, PDF, JPG

Mėginio metu

3-5 dienas

Silikono garlaivis krepšelio funkcija:

1. aukštos klasės, BPA Free, 100 % maisto saugaus silikono, storas tvirtas šoninių sienelių. Dėl lanksčios, plečiamos dizainas tinka puodai ir keptuvės įvairovė. Momentiniai puodai, greitpuodis & kledaras katilas suderinama.

2. papildomų storio stabilaus pagrindo negali apsiversti kaip nerimtas silikono prisegti kojų versijas. Plokščias dugnas leidžia garuose daugiau daržovių ir žuvies ir tamales.

3. karščio atsparumas iki 446F / 230C / / Plotis: iš viso - 9 colių, bazė - 5 colių / / Aukštis: iš viso - 6.5", viršuje krepšys - 3.5", pagrindas - 1 ".

4.Sturdy, saugią fiksavimo rankenos lengvai pašalinti iš pan. Sulankstomas, todėl puodo dangtis gali būti uždarytas, kai virimo garuose idealiomis sąlygomis. Bagažinė indaplovėje.

5.non dažai, lengvas švarus. Silikoninės pėdų nulio nemokamai virimo su nonstick indus.

6. sukurtas lankstytis ir forma į savo lėkštę ar slėgio puodas su griūva pusės raukšlės. Puikiai tinka tiek didelių ir mažų vazonuose. Iš 2 litrų ir daugiau.

Hot Tags: silikono daržovių krepšelio stovas puodai, Kinija, tiekėjų, gamintojų, gamyklos, didmeninė prekyba, pigus, individualus

Tyrimo

You Might Also Like