Silikoninės linijos kepimo kilimėlis su matavimu

Medžiaga: maisto kokybės silikonas
Dydis: 40 * 30 cm / pritaikyta
Spalva: pritaikyta „Pantone“
Dizainas: AI, PDF, JPG
Pokalbis dabar

Informacija apie

silicone baking pan (5)


Funkcija:  

Patogūs matavimai abiejose pusėse - kas yra didelis skirtumas nuo mūsų silikono kepimo kilimėlių su kitais, kad jūs galite naudoti abu kepimo kilimėlius. Vienoje pusėje yra valdovai, kad būtų galima išmatuoti tinkamą maistą. Kitas turi apskritimus, kurie siūlo puikų slapukus / makarono išdėstymą.

 

Žmonės ir planeta - pagaminti iš perdirbamos silikoninės medžiagos. Pasiekite FDA testą, be BPA. Patikrinkite perdirbimo taisykles savo bendruomenėje ir, jei jūsų vietovėje yra perdirbimo įrenginių.

 

Nenaudojama ir pakartotinai naudojama - tiesiog įdėkite jį į keptuvę ir nebereikia problemų dėl slapukų, esančių ant keptuvės. Pakankamai saugus, kad YORLFE kepimo kilimėlis būtų naudojamas orkaitėje / mikrobangų krosnelėje / šaldiklyje / indaplovėje. Pakartotinai galima naudoti iki 2 000 kartų. Tačiau silikono kepimo kilimėlio spalva daug kartų nepasikeis.

 

Daugiafunkcinis naudojimas - rudos kepimo kilimėlis atsparus temperatūrai nuo -40 ° F iki 480 ° F. Prietaisuose, pvz., Orkaitėje / mikrobangų krosnelėje / šaldiklyje / indaplovėje. Tai puiki priemonė kepimui, makaronai, duonos, picos, klijai

 

Lengva valyti ir laikyti - rankų plovimą silikono kepimo indeliu plauti indu su muilu ir nuplaukite iki oro. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Netinkamas aliejus bus paliktas po tinkamo valymo. Sukite ir laikykite mažai vietos.


Hot Tags: silikono lainerio kepimo kilimėlis su matavimu, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like