Virtuvės įrankio silikono sukimo indo buteliuko dangtelis

Medžiaga: silikonas + TPR
Dydis: 23 * 9,2 cm
Storis: 2,3 cm
Spalva: kaip jūsų prašymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vieneto kaina

0,2-2,0 USD už vienetą

MOQ

100 0 vnt. Dizaino, priklauso nuo jūsų dizaino. Mažas kiekis yra priimtinas.

Pakavimo metodas

1vnt / poli maišelis ir tinkamas kiekis didesniam maišui arba supakuotas instrukcijomis.

Pristatymas

10 ~ 21 dienų pagal skirtingus metodus ir kiekį

Siuntimas

Jūra; oro transportu arba per kurjerį (FedEx / TNT / UPS / DHL)


Produktas pristatomas:

1.Durable ir saugios kokybės medžiagos


Tinkamai švelnus, bet tvirtas šio derinio plastiko ir gumos butelių atidarymo rinkinys skirtas pakabinti ant buteliuko dangtelio, nepažeidžiant rankų. Rankenos ir buteliuko griebtuvai yra suformuoti, kad juos būtų lengva sukti ir pasukti.


2.Effortless Quadruple Option Grip


Pagamintas iš keturių skersmens nustatymo, šis universalus indo atidarytuvas gali lengvai atidaryti griežtą soda butelio dangtelį arba marinato kubilą. Tiesiog uždėkite apvaliąjį griebtuvą virš dangtelio, spauskite rankenėlę ir pasukite pasukti, kol dangtis bus laisvas. Tai neabejotinai yra lengviau ir saugiau manevruoti, nei prievartiškai uždėti dangtį su įrankiu ar peiliu.


3.Vartotojas yra draugiškas ir efektyvus


Skirtingai nuo elektrinių ar akumuliatorių valdomų stiklainių atidarymo, tai yra vienas virtuvės įrankis, kuris nesiremia elektros energija ar energija, bet vis tiek suteikia vartotojams atitinkamą dangčio iškylimo momentą be kvėpavimo. Jis paprasčiausiai remiasi žmogaus jėga. Be to, jį padeda ergonomiška sąranka, kuri efektyviai užfiksuoja ant dangtelio be slydimo ir be pūslių. Tai tikrai labiausiai naudinga žmonėms, turintiems artrito, senjorų ir virtuvės personalą.


Hot Tags: virtuvės įrankis silikono sukimo indo buteliuko dangtelio atidarytuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like