Kodėl verta naudoti Led Bar kilimėlį?

- Apr 08, 2020-

LED lemputė gali būti įjungta kontroliuojant slėgio jutiklį, kuris taupo elektrą ir atlieka apšvietimą bei estetiką. Vandens nutekėjimo anga neleidžia susikaupusiam vandeniui sudrėkinti vartotojo rankos puodelio griovelyje, o išlaidos yra mažos ir pasižymi dideliu praktiškumu.

Baro kilimėlis yra padėkliukas, pagamintas iš plastiko, kaip žaliavos, dar vadinamas barų kilimėliu, baro kilimėlis. Jis turi tam tikrą lankstumą, puikią izoliaciją, suspaudžiamumą ir natūralų paviršiaus sukibimą. Jis yra specialiai sukurtas taurėms namuose ar pramogų vietose apsaugoti ir tarpus naudoti šilumai perduoti.


Stalo bėgikų kilimėliai dažniausiai naudojami barų prekystaliuose, viešbučiuose, kavinėse, karštų gėrimų parduotuvėse, namų barų prekystaliuose, kavos staliukuose, viešbučiuose, šokių salėse, KTV ir kt. Neslidūs, atsparūs aukštai temperatūrai, gali laikyti perpildytus gėrimus ir kt. Tuo pačiu metu tai gali sudaryti skirtingus logotipus. Tai labai praktiškas produktas, ypač pagrindiniams alaus ir karštų gėrimų prekių ženklams.

image