Pasirinktinis silikono dulkių įrodymo ausinių dangtelis

Medžiaga: silikonas
Dydis: individualus dydis
Spalva: Pantone
MOQ: 1000 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elementas

Silikono bevielis smūgiams atsparus Airpod ausinės

Medžiaga

Silikonas

Dydis

Individualus dydis

Spalva

Pantone

MOQ

1000vnt

Dizainas

AI, PDF, JPG

Mėginio laikas

3-5 dienos

2018-Protective-Dustproof-Shockproof-Silicone-Earphone-Cover (2)

Ausinių korpuso ypatybės:

1. „Bluetooth“ ausinių „Smart Cover“ minimalus pilnas apsaugos dizainas, sutvirtinti silikoniniai kampai efektyviai sugeria smūgius. Ilgaamžė apsauga nuo įbrėžimų apsaugo oro pūslelių įkrovimo dėklą be švarumo ir švarumo.

2.Accurate Abiejose suderinamų maitinimo mygtukų ir USB lizdo konstrukcijos pusėse yra patogiau įjungti „Bluetooth“ ryšį ir įkrauti oro podus, nepašalinus „Air pods“ dėklo.

3.Įrengtas iš itin patvaraus ir smūgiams atsparaus silikono, kuris užtikrina puikią apsaugos ir patogaus jausmo pusiausvyrą. Po to, kai jį išjungsite ir kelis kartus vėl nuleisite, byla nebus deformuota.

4. Lengva nešiotis su raktų pakabuku, pritvirtinti prie džinsų ar krepšių, lengva įdiegti ir pašalinti šį Airpods dangtelį ir dirželį. Visos Apple Air pods įkrovimo atveju funkcijos yra prieinamos, kai dangtelis yra įdiegtas.

5. Daugialypės spalvos, skirtos „Airpods“ apmokestinimo atvejui, siūlo įvairias pasirinktis. Puikios gražios dovanos šeimai ir draugams.


Mes esame čia, kad galėtume sukurti ar sukurti tobulą elementą, atitinkantį jūsų poreikius.

Hot Tags: individualus silikono dulkių atspari ausinių dangtelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, pritaikyti

Tyrimo

You Might Also Like