Dongguan Yuheng Silicon Plastic Products Co, Ltd Dongguan Yuheng Silicon Plastic Products Co, Ltd Dongguan Yuheng Silicio Plastikiniai Products Co, Ltd "yra įsikūrusi Dongguan City Development Zone, Guangdong Province, buvo įkurta 2010 m. Pradžioje, su daugiau nei 6 metų patirtį projektavimo, kūrimo, gamybos ir pardavimo, ir tapo profesionaliu gamyba ir aukso tiekėjas visų rūšių reklaminių dovanų, įskaitant minkštas PVC, siliocne, gumos ir cinko metalo dovanas, pavyzdžiui, banglentės, PVC maišeliai, šaldytuvo magnetas, padėkliukai, pagrindinis dangtelis, baras kilimėlis, telefono atveju, silikono laikrodis, silikono tortas pelėsių silikoninės automobilių sėdynės pagalvėlė ect.


Su ilgametę gamybos patirtį ir aukštą technolugy. Mes greitai sukūrėme ir tapo vienu iš profesionalių vykdomųjų dovanų ir premijų tiekėjų.

未命名_副本

Džiaugiamės, kad mūsų klientai pripažįstami iš viso pasaulio. Tačiau mes niekada nebūsime patenkinti tuo, ką pasiekėme. Siekiant pateikti produktą, kokybę už konkurencingą kainą, mes išlaikome savo mokslinių tyrimų ir plėtros departamento jėgą gaminti madingus daiktus, o mūsų kokybės departamentas teikia griežtą kokybės kontrolę mūsų gaminiams, taip pat specialią kainą, stebėjimo sistemą mūsų gamykloje, kad užtikrintų viską departamentai važiuoja mažiausiomis sąnaudomis, palyginti su kitomis gamyklomis.


Mes nuoširdžiai kviečiame savo gerbiamą kompaniją tapti mūsų partneriais sėkmingai sėkmingai verslą, mes visada dedame pastangas, kad galėtume geriau aptarnauti geriausius aptarnavimo, aukso produktus ir, svarbiausia, konkurencingą kainą.

initpintu_副本

Mūsų tikslas yra būti jūsų ilgalaikis verslo partneris ir draugas. Laukiame jūsų greičiau išgirsti. Tikimės, kad turime gerą dcooperation laiką.